Kādas sievietes vīrieši neprec?

Ar dažām sievietēm vīrieši ir gatavi uzsākt veiksmīgu kopdzīvi, kam vēlāk ir potenciāls pārtapt arī saskanīgā laulībā, bet no „cita tipa” sievietēm viņi bēg jau krietnu laiku pirms kāzām, neatskatoties… Kādēļ tā?

Pirmkārt, vīriešu žurnālos netrūkst rakstu par sieviešu tipiem, ar kurām labāk nevajag uzturēt nopietnas attiecības, – un tas veido attiecīgus stereotipus.

Otrkārt, daudzi vīrieši paši par to ir pārliecinājušies. Jā, ir neskaitāmas sieviešu rakstura izpausmes, ar ko viņi ir gatavi samierināties, bet lūk, šeit ir to „Sieviešu tipu Hīt – parāde”, kurām vīrieši labāk iet ar līkumu (agrāk vai vēlāk).

Dīvainā mistiķe. Sievietē ir nepieciešams būt kādam noslēpumam, bet kad šīs mīklas kļūst par daudz un viņas raksturs kļūst neparedzami stihisks, vīrietis izdara pieņēmumu – mūsu smadzenes ir pārāk vienkāršas tādām lietām. Šāda sieviete, kad viņu uzaicinās uz tikšanos, izdomās 100 iemeslus, lai pēc iespējas ilgāk nebūtu jādod konkrēta atbilde un mocīs vīrieti līdz pēdējam. Spēlēs spēlītes, kuru nozīme ir saprotama tikai viņai. Bet vēlāk centīsies veidot tādas pašas attiecības kā Meksikāņu vai Holivudas seriālos.

Patmīlīga sieviete. Šī sieviete ir skaista, ambicioza un sabojāta, bieži arī karjeriste. Viņa apzinās savus ārējos un iekšējos dotumus, lai sasniegtu visus mērķus – kaut pāri līķiem. Vīrieši uz tādām taisa uzlidojumus, kā bites uz nektāru! Bet agri vai vēlu viņi apdedzinās un aizlido. Var būt haizivs darbā, bet mājās tomēr vajadzētu būt pretimnākošākai. Šāda maitas uzvedība tikai sākotnēji pievērsīs uzmanību kā sieviete – izaicinājums, bet tādas parasti ātri pamet, jo vīrietim vienkārši izsīkst spēki.

Mis Vulgaritāte. Sievietes, kuras bieži mīl pārlieku iedzert, lamājās, kaujās un ir visādi citādi vairāk vīrišķīgas, nekā sievišķīgas. Priekš kam vīrietim šāda sieviete, ja viņam jau ir šādi draugi?!

Glaimojošā lišķe. Atpazīt viņu nav grūti – viņa vienmēr teiks vīrietim tikai to, ko viņš grib dzirdēt. Bet, jau tagad varat būt droši – tikai līdz kāzām…

Bagātību medniece. Šai sievietei briljanti patiesi ir labākie draugi! Viņa vēlas dzīvot grezni, bet it nemaz negrib pati nopūlēties, lai kaut ko sasniegtu. Tādēļ bagātību medniece pilnīgi mierīgi var apprecēties ar 86 gadīgu miljonāru. Lielākā daļa šādu sieviešu tipu gan viegli atpazīst, tiesa – 70-90. gadīgie miljonāri parasti neietilpst šajā grupā vai arī labi apzinās, ka nopērk citu jaunību un/vai skaistumu par savu naudu.

Sieviete ar pārāk lielām gaidām. Viņa attiecībās rīkojas ar diviem instrumentiem – savām gaidām un iepriekšējo negatīvo pieredzi. Tādēļ šī sieviete vienmēr izvirzīs prasības kandidātam, kādām, protams, konkrētais vīrietis neatbildīs un piešūs viņam visus grēkus… Pati būs nevainīgs jēriņš, kamēr vīrietis – ļaunais melis.

Žēlabu karaliene. Viņām vienmēr ir slikts darbs, kurpes spiež, un šīs bezspēcīgās būtnes nekādi nevar atrast savu Misteru Perfekto. Bet pašas ir totālas neveiksminieces. Bet vīrieši tādas nemīl.

Mūždien mainīgā emociju lode. Tā ir viņa – maina viedokli ik pēc divām minūtēm, daudz runā un garastāvoklis vispār mainās zibens ātrumā! Kas interesanti, bieži viņa pilnībā apzinās savas nepilnības, un pēc šādiem emociju un nepārdomātu domu uzplūdiem itin bieži steidz atvainoties. Tajā pat laikā nekad Tu nezini, kas būs tālāk. Bet tas viss kopā ir nogurdinoši.

Viszine- gudrīte.
  Viņa zina visu uz šīs pasaules, jeb ir vienkārši staigājošā enciklopēdija. Cenšas apstrīdēt katru otro sava vīrieša izteikto domu, par katru cenu cenšoties pierādīt savu vienīgo un pareizo viedokli. Vīriešiem vienkārši riebjas, kad diktē pareizo lietu būtību, bet tieši ar to šādas sievietes visvairāk nodarbojas.

Feministe. Tā jau ir diagnoze. Taču, kas par to, ja daudzas no viņām nemaz ar negrib precēties! Ja arī kāda no šī tipa to realizē, tad ar savām ideoloģijām noved vīrieti līdz neprātam. Patiesībā, vīrietim šādai sievietei blakus nav ko darīt. Viņas visu prot pašas!

Diktatore. Nosaka viņam visu, sākot no pareizu apakšbikšu izvēles līdz pat draugu izvēlei. Normāls, adekvāts un pašapzinīgs vīrietis to neizturēs pat nedēļu, cita lieta – ka šīs sievietes sākumā var izpausties nedaudz maigāk. Tomēr, diktatore liks par sevi manīt jau pie pirmajām nevietā noliktajām zeķēm!