Sīkumi, kurus vīrieši sievietēs dievina

Viņi var to neteikt skaļi, taču ir pavisam vienkārši un patīkami sīkumi, kurus viņi mūsu uzvedībā dievina. Un nav svarīgi, vai esat sākuši tikties tikai nesen, vai arī esat kopā jau ilgi – šīs lietas ir nemainīgas, raksta dzīvesstila portāls «Soulpost».

1. Kad tu uzliec galvu uz viņa krūtīm

Guļot uz dīvāna un kopīgi skatoties filmu vai vienkārši atpūšoties pēc garas darba dienas – tā ir viena no labākājām sajūtām pasaulē, kad sieviete uzliek galvu uz vīrieša krūtīm un pieglaužas. Šādos momentos vīrietis jūtas kā aizstāvis, jo šāda rīcība nozīmē, ka sieviete vīrieša rokās jūtas droši.

2. Kad tu saki, ka novērtē viņu

Ja vīrietis patiešām cenšas jūsu attiecību vārdā, tad viņš vienmēr būs priecīgs dzirdēt, ka novērtējat to, ko viņš dara. Turklāt tas kalpos kā papildu stimuls viņu turpināt iesākto!

3. Kad tu viņā pa īstam klausies

Sievietes vislabāk zina, ka klausīšanās nav pasīva darbība, bet gan aktīva, kas prasa piepūli. Iespējams, ka viņa dzīvē notiek kas nopietns, saskāries ar grūtībām vai vienkārši smaga diena darbā – jebkurā gadījumā tava klātbūtne un klausīšanās apliecina tavas rūpes par viņu.

4. Kad tu smaidi pēc viņa skūpsta

Smaids ir dabiska reakcija, kas liecina, ka viņa skūpsts ir raisījis pozitīvas emocijas, kas savukārt nozīmē, ka tavas jūtas ir patiesas.

5. Kad tu smejies par viņa jokiem

Nepārproti – tev nav tas jādara speciāli, taču vīriešiem ļoti patīk smīdināt savas sievietes, lai dzirdētu viņu burvīgos smieklus.

6. Kad tu publiski izrādi savas jūtas

Vīriešiem patīk, ja iedodam viņiem roku, apskaujam vai noskūpstam, kad citi to redz, jo tas nozīmē, ka mēs lepojamies, ka esam kopā tieši ar viņu.

7. Kad tu uzraksti viņam no ballītes

Daudzi vīrieši kļūst greizsirdīgi, kad sievietes dodas izklaidēties bez viņiem. Ja tavs vīrietis ir gana nobriedis, lai mierīgi laistu tevi izklaidēties vienu, tad viņš novērtēs, ja uzrakstīsi viņam, ka lieliski pavadi laiku un domā par viņu.