Meitenes
Izejam parunāt?
Blogojam
Konkurss
Enciklopēdija
S-i-i-iers

Latvijas ziņotājs

Uzroc BMX trasi!

2009-06-29

Ja esi BMX braucējs, droši vien bieži esi domājis, cik forši būtu braukt pa tieši tādu trasi, kādu pats savā galvā esi uzkonstruējis. Šāda vēlme parasti visdrīzāk apstājusies pie finanšu līdzekļu trūkuma vai trases veidošanas vietas neesamības. „Red Bull” x-teru vēlmes ir sadzirdējuši un tāpēc „Red Bull Backyard Digger” BMX braucējiem nolēmuši nākt talkā ar konkrētām trasēm, ekskavatoru, lāpstām un kādu zinošu speciālistu.

29. jūnijā „Red Bull Backyard Digger” ar darbarīkiem un BMX braucējiem ieradīsies Ikšķilē, bet 2. jūlijā – Saldū. Šajos abos datumos vari palīdzēt ar savām rokām uztaisīt labākās BMX trases Latvijā. Jaunizveidotās rampas varēs notestēt jau 1. jūlijā Ikšķilē un 4. jūlijā Saldū, kad pēc divām rakšanas dienām varēs kārtīgi izbraukāties un atpūsties.

„Red Bull Backyard Digger” izveidotos parkus Ikšķilē un Saldū visi interesenti par brīvu varēs izmantot arī pēc pasākuma tik ilgi, cik vien tas noturēsies labā stāvoklī, tātad līdz sezonas beigām!

Papildus info par „Red Bull Backyard Digger” vari meklēt, spiežot šeit!


Atpakaļ uz sarakstu
*

Atpakaļ uz sarakstu

Parakstīšanās


Ikdienas tirdītājs

Kura FHM rubrika tev pietrūkst visvairāk?


Rīta rēciens

Agrāk man patika vasara. Bet tad sapratu, ka vasara var būt visu gadu, ja ir nauda. Tagad man patīk nauda. (Iesūtīja Ivars) Izpaudies tu arī!

Reklāma